Українська стрічка Романа Ширмана зібрала у прокаті 753 тис. грн

КультураК.С., 13 січня 20166280
Українська стрічка Романа Ширмана  зібрала у прокаті  753 тис. грн

Триває всеукраїнський кінопрокат романтичної комедії Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе». За 2-ий вікенд – з 7 по 10 січня 2016 року – стрічку подивилися 1, 7 тис. глядачів.

Збори фільму склали 95,2 тис. грн за середньої ціна квитка 55 грн, що на 11 гривень менше за середню ціну квитка у вікенд. Романтичну комедію «Тепер я буду любити тебе» демонстрували на 31 екрані.

Нагадаємо, що за підсумками першого вікенду кінопрокату – з 31 грудня 2015 року по 3 січня 2016 року – фільм опинився в топ-10 (на 9-му місці). За новорічний вікенд його подивилися майже 8,3 тис. глядачів. Збори фільму склали 542,3 тис. грн за середньої ціни квитка 65 гривень, що відповідала середній ціні квитка. Стрічка вийшла у кінопрокат на 56 екранах, йдеться на сайті Національної спілки кінематографістів України.

Відтак, падіння зборів і відвідуваності між першим і другим вікендами склало близько 80%. Натомість, кількість екранів зменшилася на 45%.

Загалом, за 10 днів прокату романтичну комедію «Тепер я буду любити тебе» подивилися майже 12 тис. глядачів. Збори склали 753 тис. грн.

Прокатником українсько-грузинської стрічки, створеної за підтримки Державного агентства України з питань кіно, виступила компанія «B&H», найбільший дистриб’ютор кіно в Україні.

Зазначимо, що однією з причин стрімкого падіння уваги глядачів і кінотеатрів до української стрічки могло бути небажання прокатника демонструвати фільм у форматі HD, що він доступніший для більшості вітчизняних закладів. Дистрибуцію стрічки здійснювали у DCP-форматі, у потужній конкуренції з голлівудськими новорічними прем’єрами.

Першість в українському кінопрокаті за вікенд з 7 по 10 січня 2016 року здобула стрічка Алехандро Гонзалеса Іньярріту «Легенда Г’ю Гласса». Фільм, що вийшов на 186 екранах, подивилися більше 116 тис глядачі. Збори склали 8 млн. 68 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук