Українські АЕС не постраждали від кібератаки, – Кабмін

СуспільствоАндрій Стець, 27 червня 20171640

Майже 150 стратегічних для України підприємств, у тому числі атомні електростанції (АЕС), не постраждали в ході вірусної атаки. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

«Майже 150 стратегічних для економіки країни підприємств, мережі яких підключені і контролюються спеціалістами Державної служби спецзв'язку, в тому числі АЕС та підприємства, пов'язані із забезпеченням безпеки держави, не постраждали в результаті масштабної хакерської атаки», - йдеться у повідомленні.

Зараз йде робота щодо локалізації вірусу та подолання наслідків кібератак, уточнили у Кабміні.

Зазначимо, що Чорнобильська АЕС, сервери якої раніше зазнали атаки внаслідок хакерської атаки перейшла на ручний режим радіаційного моніторингу. Про це повідомляє Державне агентство з управління зоною відчуження.

Всі технологічні системи станції працюють у звичайному режимі, як і автоматична система контролю радіаційної обстановки в зоні відчуження. У зв'язку з кібератакою кілька годин не працював сайт Чорнобильської АЕС, однак зараз він знову доступний.

Як інформував ZAXID.NET, 27 червня в Україні відбулась хакерська атака, внаслідок якої постраждали чимало українських компаній. Невідомим вірусом уражено кілька українських банків, державні та комерційні підприємства. Зокрема, хакерську атаку було скоєно на медіахолдинг ТРК «Люкс».

В свою чергу, в кіберполіції України заявили, що користувачам комп'ютерів, які в ході хакерської атаки на Україну виявили порушення в їхній роботі, необхідно від'єднати пристрій від Інтернету і внутрішніх мереж.

Наразі, сайти Кабміну та Мінфіну, а також низки приватних компанія, зокрема «Нової пошти» відновили свою роботу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук