Українські бігуни хочуть за 15 днів здолати шлях з Донецька до Львова

Світ10 серпня 20117800

Львівщина очікує учасників легкоатлетичного надмарафонського пробігу «Схід-Захід», який 9 серпня стартував у Донецьку з нагоди 20-річчя Незалежності України. Загальна довжина маршруту 1500 км, які учасники пробігу мають подолати за 15 бігових днів.

Надмарафон пролягає за маршрутом Донецьк-Дніпропетровськ-Київ-Житомир-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів і має на меті демонстрацію єдності усіх регіонів України та пропаганду здорового способу життя серед українців, повідомила ZAXID.NET заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Старт марафону дав голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

Участь у пробігові беруть майже півсотні ветеранів спорту та любителів оздоровчого бігу Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Сумської, Рівненської та Львівської областей. Львівщину, зокрема, представляє відомий ветеран-марафонець Олексій Кулик.

Долати увесь маршрут марафонці збираються естафетою по 6 осіб. Кожен ветеран спорту щоденно буде пробігати по 35 – 40 км. Дорогою учасники мають намір зустрічатися з громадськістю й обговорювати питання співпраці між регіонами і пропагувати фізичну культуру та спорт.

Фініш надмарафону очікується у місті Львові 22 серпня о 19.00 з проміжним фінішем у м.Золочеві о 12.00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук