Українські дослідники пройшли навчання перед експедицією в Антарктику

СуспільствоАндрій Стець, 2 березня 20183720
Українські дослідники пройшли навчання перед експедицією в Антарктику
фото МОН
Загалом у групу увійшли 7 науковців та 5 представників технічного складу

Учасники 23-ї антарктичної експедиції на станцію Академік Вернадський пройшли навчання. Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти та науки.

«12 учасників нової щорічної експедиції на українську антарктичну станцію Академік Вернадський закінчили обов’язкове навчання. Його повинен пройти кожен майбутній полярник, і закінчилось воно 1 березня 2018 року. Тренування проходили упродовж тижня на території Головного центру спеціального контролю», – йдеться у повідомленні.

Тренування полярників має кілька обов’язкових елементів. Перше – найнеобхідніші знання та вміння. Йдеться про комплексний курс, починаючи від відеознайомства зі станцією, вивчення всіх інструкцій і закінчуючи практичними вправами роботи з дизельною станцією, розгортання пожежної помпи тощо.

Друге – учасники знайомляться між собою та вчаться взаємодіяти в наближених до антарктичних умовах.

«Впродовж навчання за майбутніми полярниками спостерігає психолог, який проводить низку необхідних тестувань. Найперше кандидатів перевіряють на стресостійкість та сумісність характерів. Водночас психолог працює з полярниками не тільки перед відправкою, а й безпосередньо під час їх перебування на станції (в дистанційному режимі) та після повернення», – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в Міносвіти, у майбутній 23-й антарктичній експедиції лише троє людей, які вирушають на станцію вперше. Загалом у групу увійшли 7 науковців та 5 представників технічного складу, яких відібрали за підсумками конкурсу та медкомісії.

Орієнтовно від’їзд запланований на кінець березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук