Українські фільми використовуватимуть у навчальному процесі в школах

Очікується, що це, крім освітнього ефекту, популяризуватиме українське кіно

Одним з рекомендованих Міносвіти фільмів є стрічка «Захар Беркут», відзнята у 2019 році

Міністерство освіти і науки та Міністерство культури України підписали меморандум про співпрацю в сфері використання українських художніх і документальних фільмів у навчальному процесі в школах. Відповідний документ міністерства уклали після засідання уряду в середу, 17 липня.

«Використання українського продукту, який є дуже цікавим і дуже якісним, в освітньому процесі мотивуватиме дітей і дасть можливість у цікавий спосіб ознайомлюватися і з культурним продуктом, і діставати користь у навчанні», – сказала міністерка освіти і науки Лілія Гриневич, яку процитувала агенція «Інтерфакс-Україна».

Меморандум передбачає, що Міністерство культури передаватиме права на використання фільмів, які належать державі, в Міносвіти для подальшого використання в навчальному процесі. Ці художні та документальні фільми, що розкривають теми, які вивчають у навчальній програмі, розміщуватимуть на спеціальному електронному порталі, який буде доступний для закладів освіти. Там також розміщуватимуть тизери до цих фільмів.

Як очікується, окрім освітнього ефекту, така співпраця ще й популяризуватиме український кінематограф.

Як повідомила кореспондентка ZAXID.NET, на кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю під час презентації нових фільмів компанії Film.ua йшлося про те, що два фільми, «Захар Беркут» за повістю Івана Франка та фільм Аґнєшки Голланд «Ціна правди» про Голодомор в Україні, планують показувати зокрема і школярам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук