Українські хакери на День захисника України зламали понад сотню сепаратистських сайтів

Хакери привітали тих, хто «зі зброєю в руках захищає нашу землю, всіх, хто наближає нашу майбутню перемогу над кремлівським окупаційним режимом».

СуспільствоЮрій Братюк, 15 жовтня 20184710

Співтовариство кіберактивістів Ukrainian Cyber Alliance (UCA) заявило про злам понад сотні сепаратистських сайт у День захисника України.

Зокрема, за словами активістів, 14 жовтня вони розмістили привітання з Днем захисника України на головних сторінках понад сотні російських порталів пропагандистиського спрямування. Так хакери привітали тих, хто «зі зброєю в руках захищає нашу землю, всіх, хто наближає нашу майбутню перемогу над кремлівським окупаційним режимом».

«Ми завжди пам'ятатимемо, як почалася війна, хто її почав і чому. Крим, Донецька і Луганська області завжди були українськими. І ми впевнені, що окуповані Росією частини України будуть звільнені і там знову буде піднято наш прапор», - йдеться в привітанні, яке розмістили на зламаних сайтах.

Відповідне привітання активісти розмістили на понад сотні сепаратистських сайтів.

Варто уточнити, що Український кіберальянс (УКА, англ. Ukrainian Cyber Alliance, UCA) - це спільнота українських кіберактивістів з різних міст України і куточків світу. Альянс виник навесні 2016 року з об'єднання двох груп кіберактивістів FalconsFlame і Trinity. За два роки хакери отримували доступ до сайтів пропагандистського «Першого каналу», міноборони РФ, інституту країн СНД тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук