Українські катери відігнали корабель ВМФ РФ від морського кордону

СуспільствоРоман Ганкевич, 10 вересня 20166560
Українські катери відігнали корабель ВМФ РФ від морського кордону
фото Jeniy Silkin
Українські прикордонники спостерігають за СКР «Сметливый» з борту катера «Аккерман»

Малі броньовані катери «Бердянськ» та «Аккерман» не допустили російський корабель «Сметливый» до морського кордону України. Відео з цією операцією опублікував на YouTube користувач Jeniy Sylkin.

Зазначається, що з метою недопущення незаконного перетину українського кордону кораблем російського ВМФ «Сметливый» вирушили фрегат «Гетьман Сагайдачний» і вертоліт Ка-27.

До них згодом приєдналися малі броньовані артилерійські катери «Бердянськ» та «Аккерман», які проходять заводські випробування у північно-західній частині Чорного моря.

Катери застосували тактику «вовчої зграї» і швидко оточили російський корабель. Потім вони при підтримці «Гетьмана Сагайдачного» відігнали російський військовий корабель подалі від територіальних вод України.

«Перше бойове хрещення для «Бердянська» і «Аккермана» стало дуже вдалим. Без зайвих вагань, застосувавши тактику «вовчої зграї», катери дуже швидко взяли в облогу російський СКР «Сметливый» та за підтримки «Гетьмана Сагайдачного» розпочали відтиснути його якнайдалі від кромки виключної (морської) економічної зони України», - написав автор відео.

За його словами, переконавшись у тому, що виключній (морській) економічній зони України більше нічого не загрожує командир бригади надводних кораблів капітан 2 рангу Дмитро Глухов, який командував діями екіпажів в морі під час операції, подякував особовому складові за вмілі дії та рішучість, і дав команду на продовження заводських випробувань та виконання артилерійських вправ на полігоні бойової підготовки.

Раніше державна прикордонна служба України зібрала доказову базу за фактами незаконної діяльності Російської Федерації в районах Голіцинського та Одеського газових родовищ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук