Українські шахраї в Москві переводили біткоіни у готівку

Українські шахраї в Москві переводили біткоіни у готівку
фото ДФС
Податківці викрили міжнародну банду шахраїв-криптовалютчиків

Київські та вінницькі правоохоронці викрили шахраїв, які розробили міжнародну схему незаконного збагачення за допомогою легалізації грошей з використанням криптовалют. Про це повідомляє прес-служба ДФС.

«Зловмисники обманом заволодівали чужими грошима в особливо великих розмірах і легалізовували кошти під виглядом переведення різних криптовалют у готівку», – повідомили у відомстві.

Шахраї вербували на Полтавщині жебраків і відправляли їх на роботу до Москви, де люди жили в арендованому приміщенні та виконували вказівки щодо прийому готівки та розповсюдження біткоінів по території Росії, а також перевезення готівки замовникам.

«Таким чином здійснювалася легалізація різних криптовалют шляхом переводу в долари США або російські рублі. У подальшому отримані від такої діяльності відсотки перенаправлялися до Полтави, де кошти розподілялися між членами угруповання», – наголосили в ДФС.

Фото ДФС

За результатами проведених обшуків було вилучено понад 14,2 млн грн у національній та іноземних валютах, комп’ютерну техніку, банківські картки, а також пістолет Stalker без документів.

«На законодавчому рівні використання криптовалюти в Україні не врегульовано. Цим користуються учасники тіньового сектора, вибудовуючи схеми для легалізації і відмивання коштів, отриманих злочинним шляхом», – зазначив перший заступник голови ДФС України Сергій Білан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук