Українські студенти можуть отримати стипендію на навчання в Канаді

Головні новини Львова 22.02Ольга Зеліско, 22 лютого 2016, 16:41 948 0
дивіться також

У Львові канадські університети запрошували на навчання у свою країну. На презентації вищої закордонної освіти зібралось стільки народу, що яблуку ніде було впасти.

До Львова приїхали представники найвідоміших вишів Канади – інституту Хамбера, інституту Альберти та ще кілька десятків вишів та мовних шкіл. Аби поповнити лави студентів Канади, потрібно мати гроші на навчання та добре володіти англійською.

«В минулому році ми видали 900 студентських віз. Тому, я думаю, 900-1000 студентів на рік приїжджають вчитися в Канаду. Багато з них орієнтовані на бізнес, менеджмент, туризм. Це, зокрема, актуально тут, у Львові. Також популярні медичні напрямки та ІТ», – розповів надзвичайний і повноважений посол Канади в Україні Роман Ващук.

Рік навчання у Канаді обійдеться у 15 тисяч доларів. Це вартість навчання та проживання.

Пані Марія разом з донькою-школяркою Ольгою завітали на виставку дізнатись про умови навчання за кордоном.

«Звичайно, такі виставки, є дуже корисними, тому що можна порівняти і нашу освіту, і дізнатись, що робиться у світі. Я хочу створювати програми або ігри. Або ще щось, хочу щось створювати на комп'ютері», – розповіли львів'янки.

Для магістрів та докторів наук є більше можливостей отримати стипендію. «В провінції Манітоба є спеціальна програма для підтримання саме цієї провінції. І випускникам університету, які залишаються працювати в провінції Манітоба, можуть повернути до 60 відсотків вартості навчання. Так у провінції підтримують випускників, щоб вони залишались працювати саме там», – розповів представник коледжу Манітоби при університеті Манітоби Кирило.

«Є післядипломні програми, які прирівнюються до нашої магістратури. Можна отримати стипендію, яка призначається за високі бали. Вони дещо відрізняються від наших, тобто студенти добре вчаться, вони подаються на стипендію, якщо виграють її, то отримують знижку на наступний рік навчання», – повідомила асистент Інституту технологій та поглибленого вивчення Леся Хамбер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук