Українські видавці назвали лідерів продаж у 2016 року

КультураК.С., 21 грудня 201615740
Черга за книгою «Гаррі Поттер та прокляте дитя» у Львові

У 2016 році українці найкраще купували книгу Керрі Сміт «Знищи цей щоденник» та восьму книгу про Гаррі Поттера. Про це, а також про інші результати роботи українських книговидавців повідомило видання Читомо.

Видання зазначає, що рейтинг умовний, бо видання, яке вийшло на початку року, мало більше шансів опинитися у списку, ніж те, що з’явилося наприкінці. Крім того не всі видавництва повідомили про кількість виданих примірників, посилаючись, зокрема, на конфіденційність такої інформації.

Книга Керрі Сміт «Знищи цей щоденник», видана у «Клубі сімейного дозвілля», розійшлася тиражем 100 тис. примірників.

Креативний блокнот канадської ілюстраторки вже другий рік поспіль займає першу сходинку продажів.

У цьому ж видавництві великі тиражі отримали книги, видані в перекладі до виходу голлівудських екранізацій: «Будинок дивних дітей» Ренсома Риггса розійшовся тиражем 44 тис. примірників, а мелодрама «До зустрічі з тобою» Джоджо Мойєс - 36 тис.

Видавництво «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га» продало менш ніж за три місяці після видання 88 тис. примірників книги «Гаррі Поттер та прокляте дитя». Перевершити довгоочікувану восьму історію про Гаррі Поттера не вдалося жодній українській книжці.

Директор видавництва Олексій Жупанський повідомив, що цього року найкраще продаються антиутопічні романи. Лідером є культовий «1984» Джорджа Орвелла (приблизно 20 тис. примірників).

У видавництві «Наш формат» лідирує Айн Ренд із «Атлант розправив плечі» (15,7 тис. примірника).

Видавництво Старого Лева багате на лонгселери – книжки, які вдало продаються з року в рік. А от лідером став бестселер французької письменниці Аньєс Мартен-Люган «Щасливі люди читають книжки і п'ють каву» (15 тис. примірників).

Стільки ж продано і примірників книги «П’єр і місто лабіринтів. У пошуках викраденого Каменя» та «Рік у лісі».

«Забудь-річка» братів Капранових у «Нора-друк» розійшлась накладом у 13 тис. примірників.

Видавництво Анетти Антоненко продало 6,3 тис. примірників книги Ісабель Альєне «Оповідки Еви Луни».

Бестселером «Основ» залишається Awesome Ukraine, це уже четверте перевидання (5 тисяч примірників). Серію Awesome поповнила книжка про Львів. Awesome Lviv вийшла два місяці тому тиражем 5 тисяч.

Видавництво «Артбукс» продало 3 тис. примірників книги «Вімельбух Зоопарк». Наклад розійшовся за 10 місяців.

Книги Оксани Забужко «І знову я влажу в танк» і «Музей покинутих секретів» (видавництво «Комора») продавалися по 2,5 тис. і 1,5 тис. примірників відповідно.

«Тамплієри» Сергія Жадана (Meridian Czernowitz) стали лідером у цьому виданні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук