Українських школярів навчатимуть медіаграмотності з 2022 року

Презентація нового предмета відбудеться навесні наступного року

СуспільствоВолодимир Пиріг, 25 листопада 20192510

Міністерка освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що школярів навчатимуть медіаграмотності в рамках запровадження нового державного стандарту базової освіти, підготовка якого наразі перебуває на початковій стадії. Новий предмет почнуть викладати для учнів 5-9 класів у рамках «Нової української школи» (НУШ).

«Я вважаю, що певна інформгігієна є надважливою компетентністю, якою має володіти кожен сьогодні, незалежно, до речі, від віку. Оскільки те, наскільки ми неселективно підходимо до новин – це дуже часто спричиняє абсолютно дивні процеси у суспільстві. Тому починати зі школи працювати над медіаграмотністю – дуже важливо, і ми це зараз вплітаємо під час розробки державного стандарту базової освіти, а також будемо прописувати через освітні програми», – сказала Новосад журналістам у понеділок, 25 листопада, повідомила агенція УНН.

Міністерка освіти зазначила, що державний стандарт на доопрацюванні, і вона розраховує презентувати його громадськості у березні 2020 року. Ганна Новосад зазначила, що для 5-х класів новий стандарт буде введено у 2022 році і саме тоді школярі почнуть вивчати новий предмет.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук