Українським полісменам заборонили іронізувати у спілкуванні під час виконання обов'язків

Українським полісменам заборонили іронізувати у спілкуванні під час виконання обов'язків
фото УНІАН
Згідно з зщатвердженими правилами, поліцейський повинен контролювати свою поведінку, почуття і емоції на роботі

Міністерство внутрішніх справ заборонило поліцейським іронію у спілкуванні з підозрюваними, чи затриманими. Про це йдеться у «Правилах етичної поведінки поліцейських», які були затверджені відомством 9 листопада 2016 року та опубліковані на сайті Верховної ради.

Як зазначається, дотримання вимог цих правил є обов'язком для кожного поліцейського незалежно від займаної посади, спеціального звання та місцезнаходження.

«При виконанні поліцейський повинен професійно виконувати свої службові обов'язки, поважати і не порушувати права і свободи людини, неухильно дотримуватися антикорупційного законодавства. Поліцейський зобов'язаний виявляти повагу до гідності кожної людини, справедливо і неупереджено ставитися до кожного, незважаючи на расову чи національну приналежність, мову, стать, вік, віросповідання, політичні або інші переконання, майнове становище, соціальне походження або статус, освіту, місце проживання, сексуальну орієнтацію чи інші ознаки», - йдеться у тексті правил.

Також представникові поліції належить вести себе стримано, відкрито, уважно і ввічливо, викликаючи у населення повагу до поліції та готовність співпрацювати. Він повинен контролювати свою поведінку, почуття і емоції, не дозволяючи особистим симпатіям або антипатіям, неприязні, недоброму настрою або дружнім почуттям впливати на прийняття рішень і службова поведінка.

Крім того, поліцейський зобов'язаний мати охайний зовнішній вигляд, бути в установленій формі одягу, дотримуватися норми ділового мовлення і не допускати використання ненормативної лексики. При виконанні службових обов'язків поліцейському заборонено сприяти, здійснювати, підбурювати або терпимо ставитись до будь-яких форм тортур, жорстокого, нелюдського або принижуючого гідність поводження або покарання.

Поліцейським заборонено використовувати будь-які предмети, на яких зображена символіка політичних партій, здійснювати політичну діяльність, висловлювати особисте ставлення до діяльності політичних партій.

«При зверненні до людей поліцейському заборонено бути зневажливим, погрожувати, іронізувати, використовувати ненормативну лексику», - сказано в правилах.

Нагадаємо, як повідомляв ZAXID.NET, на Львівщині 16 січня стартував відкритий набір до лав Національної поліції. Загалом відкрито 120 вакансій - шукають слідчих, оперуповноважених та дільничних офіцерів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук