Українським радіостанціям пообіцяли пільги в майбутньому

Культура19 лютого 20110

Народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко 18 лютого у передачі “Шустер Live” розповіла про те, що вона і її колеги подали законопроект, який допоможе українським музикантам та українським радіостанціям.

За її словами, проект вона готувала із депутатами Віктором Укуловим, Юрієм Стецьом, Андрієм Шевченком. Минулого тижня його подали до розгляду.

«Щоб простимулювати розвиток української музики, українського радіо ми пропонуємо «податкові канікули» - це 5-річні податкові канікули для тих радіостанціїй, які ведуть 100% мовлення українською, і для тих, у кого в ефірі є не менше 80% української музики. Більше того, ми їх звільняємо від оплати ліцензійного збору. Ось це буде реальна допомога», запевнила Олена Бондаренко.

Нагадаємо, 1 лютого парламент прийняв у першому читанні законопроект про вилучення квот на українську музику в радіоефірі , автором якого є Олена Бондаренко. Перед тим його підтримав парламентський комітет свободи слова. Також його ухвалення просила Незалежна асоціація телерадіомовників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук