Український фільм претендує на приз Європейської кіноакадемії

КультураК.С., 16 вересня 20150
Український фільм претендує на приз Європейської кіноакадемії
фото EFA
«Все палає»

За здобуття призу Європейської кіноакадемії змагатимуться документальна стрічка «Все палає» (Україна) та ігрова кінокартина «Під електричними хмарами» виробництва Росії, України та Польщі. Про це повідомляє «Телекритика».

«Все палає» у категорії документальних фільмів змагатиметься з такими всесвітньовідомими стрічками, як «Погляд тиші» Джошуа Оппенгаймера та фільмами авторів із Швейцарії, Данії, Іспанії, Угорщини й інших країн.

Конкурентами стрічки «Під електричними хмарами» в категорії ігрових стрічок є польська кінокартина «Тіло» Малгожати Шумовської, «Клас корекції» Івана Твердовського (Росія), «Голуб, який сидів на гілці та міркував про життя» Роя Андерсона (Швеція, Франція, Німеччина, Норвегія), «Казка казок» Маттео Гарроне (Італія, Великобританія, Франція) та інші.

Нагадаємо, авторами стрічки «Все палає» є фоторепортери Олександр Течинський, Олексій Солодунов і Дмитро Стойков. Вони досліджують «еволюцію протесту - від мирних акцій до кривавих зіткнень».

Стрічка «Під електричними хмарами» здобула «Срібного ведмедя» міжнародного кінофестивалю «Берлінале». Відзначено роботу українського кінооператора-постановника Сергія Михальчука та його російського колеги Євгена Прівіна.

Нагадаємо, що вперше в історії України приз Європейської кіноакадемії здобула у 2014 році стрічка «Плем'я» Мирослава Слабошпицького. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук