Український мільйонер заплатив російському ВТБ $76 млн за ТЦ Караван

ЕкономікаРоман Ганкевич, 25 травня 201713670
Ярославський відкинув чутки про спільні з Ігорем Коломойським дії з купівлі активів.

Український бізнесмен Олександр Ярославський, власник ТЦ «Караван», викупив борг торгового центру перед російським ВТБ в розмірі $76 млн. Про це інформує «Цензор.НЕТ».

«Півтора місяці тому я зустрівся з головою правління ВТБ Костіним і викупив до копійки весь борг київського Каравану - $76 млн. Так що всі злостивці нехай заспокояться. Підписання мирової угоди зайняло буквально 15 хвилин», - заявив він в інтерв'ю виданню.

Слід зазначити, що в липні 2013 року «ВТБ Банк» та ПРАТ «Лекс Холдинг» уклали кредитний договір про надання кредитної лінії на $75,8 млн. Кінцевий термін повернення заборгованості по кредиту - не пізніше 15 серпня 2016 року. В забезпечення виконання зобов'язання за кредитним договором між Банком ВТБ та ПП «Сімер» був укладений договір поруки. Позичальник у строк до 15 серпня 2016 року кредитні кошти не повернув, у зв'язку з чим банк направив поручителю ПП «Сімер» лист-вимогу про усунення порушень умов кредитного договору. «ВТБ Банк» звернувся в суд з вимогою накласти арешт на кошти ПП «Сімер» в межах суми боргу.

6 січня суд вирішив накласти арешт на кошти ПП «Сімер», що знаходяться на рахунках у будь-яких фінансових установах у межах 2,2 млрд грн. У відповідь на що компанія Сімер подала апеляційну скаргу. Як випливає з фінансових звітів підприємства за період 2013-2016 років, сукупна сума доходів підприємства склала 97,6 млн грн, яка в 20 разів менше, ніж сума коштів, на які накладено арешт.

27 лютого суд вирішив задовольнити апеляцію «Сімера» і скасувати накладений арешт на кошти компанії.

Нагадаємо, що 14 лютого Голосіївський районний суд Києва наклав арешт на нерухоме майно ТЦ «Караван» за адресою вулиця Лугова, 12 в Києві, який належить ПРАТ «Лекс Холдинг». Пізніше Київський апеляційний господарський суд скасував арешт 2,185 млрд. грн на рахунках ПП «Сімер» (Київ), що належить бізнесменові Олександру Ярославському, який було накладено за позовом «ВТБ Банку».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що власник групи DCH Олександр Ярославський претендує на покупку «Промінвестбанку» – української «дочки» російського «Внешторгбанку» (ВЕБ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук