Український мультфільм візьме участь у пітчингу анімаційних фільмів у Бордо

КультураК.С, 12 січня 20170
Український мультфільм візьме участь у пітчингу анімаційних фільмів у Бордо
«Мавка. Лісова пісня»

Проект мультиплікаційного фільм «Мавка. Лісова пісня» візьме участь впітчингу повнометражних анімаційних фільмів Cartoon Movie, який відбудеться в березні у французькому Бордо.

У 2017 році на Cartoon Movie будуть представлені 56 проектів з різних країн світу. Україна вперше стане учасником знаменитого ко-продакшен форуму: «Мавка. Лісова пісня», що створюється за мотивами п'єси Лесі Українки, візьме участь в пітчінговій категорії «Концепт», повідомляє Cultprostir.

До створення саундтрека «Мавки» залучено музикантів з «ДахаБраха». Перший тізер фільму буде представлений на кіноринку European Film Market в рамках Берлінського міжнародного кінофестивалю в лютому 2017 року.

«Ми дуже горді, що будемо першими українськими учасниками такої впливової міжнародної події, як Cartoon Movie. Тим більше, що "Мавка" - не просто мультфільм, а, в певному сенсі, анімаційне втілення українських традицій, обрядів, міфології та нашої культури в цілому. Відбір для участі в пітчингу Cartoon Movie - наше перше значуще європейське "завоювання", наш перший крок до мети популяризувати українську культуру за кордоном», - розповіла Ірина Костюк, продюсер проекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук