Українській поліції передали 635 позашляховиків Mitsubishi Outlander

Українській поліції передали 635 позашляховиків Mitsubishi Outlander
Нові автомобілі передадуть патрульним до кінця тижня

У Києві в четвер, 25 травня, відбулася церемонія передачі нових автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV (Plug-in Hybrid Electric) українським поліцейським, в якій, зокрема, взяли участь посол Японії в Україні Шигекі Сумі та президент Mitsubishi Motors Осама Масука..

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, автомобілі вийдуть на патрулювання до кінця тижня і будуть передані в усі регіони країни.

Він також повідомив, що наявність цього транспорту зобов’язує Національну поліцію до кінця року прийняти 2 700 нових правоохоронців, вивчити і направити їх для несення служби в розрізі програми патрульної і дорожньої поліції, що анонсувалося раніше.

В МВС наголосили, що за основними технічними та екологічними параметрами автомобілі Mitsubishi Outlander PHEV є найефективнішими повнопривідними гібридними автомобілями для виконання поліцією своїх функцій. Крім того, нові кроссовери повністю відповідають екологічним вимогам Кіотського протоколу з обмеження викидів парникових газів у транспортній галузі. У відомстві також додали, що за рахунок низької вартості витрат пального за рік можна заощадити близько 330 мільйонів гривень.

Автомобіль Mitsubishi Outlander PHEV поєднує в собі бензиновий і два електромотори з приводом на всі чотири колеса і можливістю працювати тільки на електричному приводі. Зовні він не відрізняється від свого неелектричного прототипу.

Програма розроблена у співпраці з державними та комерційними структурами Японії в рамках Конвенції ООН про зміну клімату (Кіотського протоколу).

Вартість проекту з заміни автомобілів Національної поліції становить 958 440 774, 25 грн. Кошти надійшли від японських приватних компаній за договорами в межах Кіотського протоколу. Під час реалізації проекту українській стороні вдалося заощадити близько 125 мільйонів гривень на закупівлі кроссоверів завдяки зниженню виробником та постачальником автомобілів ціни на Mitsubishi Outlander PHEV для Національної поліції. Цей ресурс буде спрямовано на додаткове придбання автомобілів за окремою процедурою.

Нагадаємо, що спочатку поліція домовилася з Японією про постачання 635 автомобілів Mitsubishi Outlander PHEV за ціною 1 510 932 грн, що в грошовому еквіваленті становить 58,6 тис. доларів за один автомобіль. Ціна виявилася сильно завищеною, зчинився скандал. Тоді контракт було переглянуто, і сторони домовилися, що Mitsubishi Motors поставить на 95 автомобілів більше.

У складі Національної поліції є також понад 1500 гібридних Toyota Prius, які Японія передала Україні в обмін на використання квоти щодо викидів парникових газів.

Восени 2015 року МВС закупило для патрульних 192 автомобілі Renault Dokker і 104 автомобілі Renault Duster. Також патрульні отримали 100 автомобілів Hyundai Sonata, які раніше використовувалися як таксі в аеропорту «Бориспіль» (закрите Sky Taxi), зазначило видання LB.ua.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук