Український туроператор обікрав клієнтів і збанкрутував

Компанія «Ільтур» продала через агенції відпочинкові тури в Болгарію і Туреччину. Коли ж люди, які їх купили, прибули на заброньовані курорти, з’ясувалось, що їх там ніхто не чекає, а туроператор тим часом просто зник. Згодом стало відомо про його банкрутство.

Зазначимо, що в Україні ТОВ «Ільтур» співпрацювало з багатьма туристичними агенціями. У Львові – чи не найбільше із турагенцією «Поїхали з нами». Про те, що їхній туроператор збанкрутував, в агенції дізнались на початку цього тижня випадково, запевнив власник офісу «Поїхали з нами» Сергій Задорожний. 

«Подзвонили нам наші туристи, яких ми відправили в Болгарію, і розказали про те, що їх не заселяють. Тобто в готель приїхали, але їм кажуть «вибачайте, готель не проплачений, ми вас не заселяємо». При цьому зауважили, що заброньовані місця таки були, але буквально за кілька днів до приїзду туроператор бронь скасував і забрав гроші.

З’ясувалось, додав Сергій Задорожний, що туроператор втік разом із грошима. Водночас він зауважив, що на «Ільтур» написано багато заяв про шахрайство, мабуть, уже і справа кримінальна відкрита.

Зазначимо, відпочинок у Болгарії був головним напрямком «Ільтуру», їхні послуги були найдешевшими на ринку. А вже цьогоріч компанія взялася за Туреччину і на ній прогоріла: викуплені турецькі чартери продати змогли лише частково, тому й збанкрутували.

Додамо, агенція «Поїхали з нами» втрачені тури своїм клієнтам відшкодувала, хоча, за договором, могла б цього не робити, розповів клієнт агенції пан Юрій.

Львів’янці Христині не так пощастило: путівку від «Ільтуру» вона купила в іншій турагенції – «Експрес». Там з потерпілими клієнтами повелися згідно з договором. Однак п. Христина каже, що не можу від них нічого вимагати, оскільки сама була присутня під час оплати. «Вони тур повністю оплатили, в мене є чек про оплату і з турагенції щось відшкодовувати – напевно, немає сенсу. Це повинен відшкодовувати туроператор», – вважає жінка.

Утім, у випадку з «Ільтуром» на відшкодування наразі не доводиться сподіватися. Усе керівництво – у розшуку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук