Українці довіряють новій поліції удвічі більше, ніж старій міліції

Новоствореній патрульній поліції довіряють 52% українців, при цьому старій міліції лише 22%.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке у вівторок, 13 жовтня, представив на прес-конференції керівник центру IFES Ракеш Шарма, передає УНІАН.

Згідно з результатами опитування, українська міліція традиційно отримує низькі показники довіри (22%), при цьому новостворена поліція має набагато вищі показники довіри (52%).

Також дослідження засвідчило, що українська армія продовжує користуватися високим рівнем довіри: 74% респондентів висловили впевненість у ній, і дуже небагато (19%) висловлюють недовіру до неї.

Існує також високий рівень довіри до проукраїнських добровольчих батальйонів (52%), які воювали на Донбасі, хоча довіра до батальйонів на півдні і сході значно менша, ніж в інших регіонах.

Крім того, 63% українців довіряють засобам масової інформації, заснованим в Україні.

Дослідження засвідчило також значно вищий рівень довіри респондентів до місцевих посадовців, наприклад, до міського голови (47% опитаних) або його міськради/сільради (47%), у порівнянні з рівнем довіри до регіональних посадовців, зокрема, до голови райдержадміністрації (30% опитаних) або голови обласної державної адміністрації (27%).

Опитування громадської думки проводилося Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) і охоплювало 1588 респондентів, опитаних у період між 12 і 26 вересня 2015 року на всій території України (окрім Донбасу та Криму). Похибка не перевищує 2,5% без урахування дизайн-ефекту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук