Українці мають більше дізнатись один про одного, - мер Львова

3 червня 20115633

Сьогодні міський голова Львова взяв участь у засіданні Ради Регіонів в АР Крим. Під час виступу мер Львова наголосив, що Схід і Захід єднає значно більше, ніж ділить.

«Наша країна дійсно дуже різна. В нас інколи розбігаються трактування історичних подій, героїв. Ми навіть інколи говоримо різними мовами. Оце різноманіття – це як атомна енергія. Вона може бути чинником великої сили, позитивної енергії, або ж стати причиною страшних катастроф. Куди буде скерована ця енергія – залежить від того, як нею управляти», - зазначив Андрій Садовий.

«Чим більша країна, тим більше значення має те, що дізнаються один про одного мешканці цієї країни з засобів масової інформації. Це від них залежить, чи мешканець Донецька побачить ввечері після роботи на екрані свого телевізора репортаж про те, як москвичка перемагає на дитячому конкурсі у Львові і яка вона захоплена від гостинності львів’ян, чи виступ чергового політика-провокатора, який лякає донеччан страшними бандерівцями. Від них залежить, чи львів’янину будуть погрожувати з екранів помстою за нелюбов до червоних прапорів, чи запросять на відпочинок до Одеси чи Криму.

Фактично ми говоримо про тему інформаційної безпеки країни», - зазначив мер Львова. 

За його словами, якщо ми хочемо не допустити розколів, не допустити розпалу екстремізму, якщо дійсно хочемо, аби українці були єдиною міцною нацією, потрібна широка роз’яснювальна робота. «Екстремізм, запобігання якому є сьогоднішньою нашою темою, приходить туди, де для нього є грунт, де є недовіра, ненависть», - переконаний Андрій Садовий. .

«Натомість, з екранів телебачення, авторитетні особи мають пояснювати українцям причини нашого різноманіття і говорити про те, що нас єднає значно більше, ніж ділить. Поки донеччанин не буде з повагою ставитись до боротьби УПА, а галичанин не зрозуміє, що радянська армія для Східної України не асоціюється з репресіями, ми будемо свідками зростання екстремізму, бо для нього є грунт.

В українців має з’явитись повага один до одного. Тоді тих політиків, які пробують розігрувати карту ненависті українців до українців, не лише не запрошуватимуть на телебачення, а й в пристойну компанію соромно буде покликати. Так є в розвинених країнах світу, які мали не менш важкі історичні перипетії. Але вони системно і поступово сплавляли свої народи в єдину націю», - зазначив мер Львова, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ще раз повторюсь – з екстремізмом боротись нема сенсу. Це запізно. Якщо в суспільстві зростає екстремізм, значить для нього з’явився грунт, є причини. Мудрі нації унеможливлюють в принципі появу на своїх політичних сценах ненависницьких рухів», - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні проходила Рада регіонів, де йшлося про прояви радикалізму.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 3

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • скептик 3 червня 2011, 18:06

  В День Победы 9-го мая население Украины очень много узнало о львовских рагулях-свободовцев.До сих пор тошнит от увиденного. Лучше отправить всю эту галичанскую *** на историческую родину в Польшу, чтобы больше о них ничего не знать.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Т.Дяків 3 червня 2011, 16:42

  Українці можуть дізнатися про Садового, наприклад, настільки багато, що йому прийдеться змінити місце сидіння...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • НазарМ 3 червня 2011, 15:54

  Садовий - один з передових політиків України, який не тільки бачить важливим економічний аспект її зміцнення, а і намагається згуртувати країну в цьому напрямку, переступити нікчемні барєри які нас розділяють. Ми маємо країну з надзвичайно великим потенціалом. І чим швидче ми перестанемо лякати один одного, тим швидче будемо жити в злагоді і працювати на збагачення своє і України.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук