Українці у Відні пікетували сесію ОБСЄ

СуспільствоГанна Власюк, 20 лютого 20157020

Представники української діаспори підтримують українських делегатів, що відвідують зимову зустріч Парламентської асамблеї ОБСЄ у Відні. Вже другий день поспіль вони проводять пікети біля виходу із Палацу Хофбург, де відбуваються засідання ОБСЄ.

Вчора, 19 лютого, з прапорами та плакатами на демонстрацію прийшли близько півсотні людей.

«Ми вже багато разів виходила на демонстрацію під ОБСЄ, але цього разу наші політики самі звернулися до нас із прохання вийти їх підтримати. В ці дні будуть відбуватися дуже важливі зустрічі, і тому є критично важливим продемонструвати нашу підтримку»,  - йдеться на сторінці акції у Facebook.

Як поінформували ZAXID.NET учасники події, багато делегатів висловили підтримку українцям, серед них - представники Грузії.

З української делегації до мітингувальників підійшли український посол в Австрії Олександр Щерба, народні депутати Ганна Гопко і Сергій  Висоцький.  Натомість Нестор Шуфрич дуже швидко минув діаспору і не затримався для розмови. За що вслід отримав  кілька в'їдливих коментарів від демонстрантів.

Також на засіданні ОБСЄ була присутня сестра Надії Савченко Віра.  Вона разом з адвокатом Надії теж підійшла до демонстрантів та розповіла про її стан. При цьому пропросили діаспору «глобально долучатись» до підтримки Антикризового маршу, який має відбутись 1 березня в Москві проти політики нинішньої влади РФ.

Наступний мітинг з підтримки делегатів сесії ОБСЄ відбувся у Відні сьогодні, 20 лютого, 11:30 по 14:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук