Українців найбільше засмучує рівень доходів і стан здоров’я, - опитування

1 грудня 20105930

Найбільше українців сумують через рівень своїх доходів - 40%, через стан здоров’я - 31%, через стан здоров’я їхніх близьких - 25% та невпевненість у майбутньому - 21%. Про це заявляє соціологічна група «Рейтинг», презентуючи проект «Рейтинг антирадості або що засмучує українців?».

Як повідомили ZAXID.NET у соціологічній групі «Рейтинг», крім того, українців засмучує відсутність роботи, яка б приносила задоволення - 15%. Це у 1,5 разу більше, ніж відсутність роботи як такої - 9%. Також частині опитаних - 15% не приносить радості їхнє житло, засмучує необлаштоване життя дітей - 10%. Кожного десятого засмучують нереалізовані можливості і таланти, а також відчуття безвиході - 7%, емоційний стан -5%, самотність - 5%, хатня робота - 4%, відносини з дітьми - 4%, відносини з дружиною/чоловіком, шлюб - 4%. Ще 3% засмучуються через сусідів, а також через заздрість оточуючих.

Варто наголосити, що лише 1% опитаних засмучує стан їх духовності і лише 2% - рівень їх знань.

Разом з тим 13% опитаних нічого не засмучує в житті – категорія так званих «круглих оптимістів», серед яких переважна більшість молодь.

Довiдка ZAXID.NET

Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старші. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 3%, для значень близьких до 30% - не більше 2,6%, для значень близьких до 10% - не більше 1,8%. Терміни проведення дослідження: 4 – 11 жовтня 2010 р.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук