Українців закликають готуватись до нового Майдану, – заява

Володимир Балита, 13 серпня 2012530548
Українців закликають готуватись до нового Майдану, – заява

Народний Комітет захисту української мови в зв’язку із підписанням Віктором Януковичем закону про мови вважає за необхідне негайно створити штаб підготовки до нового Майдану.

Про це йдеться у їхній заяві розповсюдженій 13 серпня 2012 року.

 Заяву подаємо в повному обсязі.

«8 серпня президент Янукович підписав схвалений (всупереч Регламенту Верховної Ради України) депутатами-регіоналами, комуністами та литвинівцями мовний закон Ківалова – Колесніченка. Російська мова, яку в Україні ніхто не забороняв, не принижував і яка не потребувала жодного захисту, відтепер в силу цього закону буде фактично другою державною не тільки в регіонах, де іншомовна група становить 10% населення, а й по всій території України. Цей закон спрямований не на консолідацію суспільства, а на розкол будь-якої територіальної громади і всього народу України на україномовних та російськомовних громадян.

Ініціатором прийняття цього закону є президент Янукович, узурпатор державної влади, прислужник кремлівських вождів, який віддав Росії частину української території в Криму, доручив росіянам керувати найважливішими міністерствами, а в гуманітарній сфері проводить промосковську політику з метою включення України у так званий «Русский мир». 

Янукович уже проявив себе як державний злочинець, узурпувавши державну владу. Одним з перших його злочинів стало й публічне заперечення голодомору 1932–1933 років як геноциду українського народу. Як злочинець повівся він і цього разу з мовним законом. Окрім того, він не захотів вислухати аргументи делегації української інтелігенції, прихильної до нього, й наважився плюнути в обличчя не тільки сумирних візитерів, а й всій європейській та українській Україні. Що добре для Москви і для московського шовінізму в Україні, те добре й для Януковича.

Янукович вдає проєвропейського політика, але насправді він – слуга двох панів – московського імперіалізму та космополітичного олігархічного капіталу. Януковича не цікавлять проблеми корупції та боротьби зі злиднями, спад виробництва, будівництва і сфери послуг, скажені ціни на житло, безконтрольне ціноутворення, диктат державних і приватних монополій, несправедливе оподаткування, масове безробіття, епідемії, цілковитий занепад села, освіти, культури, охорони здоров’я, правосуддя, армії, майнове розшарування в суспільстві, низька ціна праці, доля пенсіонерів та інвалідів, тих заробітчан, що й далі виїжджають з України, молоді, яка не може себе реалізувати, надзвичайно серйозні екологічні проблеми.

Для Януковича неприйнятні європейські стандарти толерантних стосунків з політичною опозицією. Януковичу і його московським покровителям чужа Шевченкова думка про те, що «В своїй хаті – своя правда і сила, і воля». На руїнах України він готовий будувати ще одну московську державу, як це робить у Білорусі диктатор Лукашенко.

Ідеологія режиму Януковича – це потворний гібрид московського шовінізму, олігархічного капіталізму й тюремного совєтського комунізму.

Комітет народного захисту України закликає всіх мислячих українців, студентську молодь, усі опозиційні сили до об’єднання. Ми вважаємо за необхідне негайно створити штаб підготовки до Майдану.

Сьогорічне святкування нашої Незалежності ми повинні провести як систему мітингів проти влади Віктора Януковича.

Україну ніхто, крім самого українського народу, не врятує від політичної загибелі, спланованої промосковською клікою.

Ми знаємо, що на жовтневих виборах до парламенту режим Януковича застосує всі вже добре засвоєні засоби фальшування. В державі, де панує диктатор, якому служать усі правоохоронні, військові та воєнізовані структури, опозиційні сили приречені на поразку. Тільки могутній виступ народу – новий Майдан – може змусити армію та міліцію стати на бік непокірного народу!

В історії незалежної України ще не було такого тяжкого часу, як друга половина 2012 року. В минулі століття українській нації доводилось боротися проти прибулих окупантів, а тепер ми повинні перемогти внутрішніх окупантів – змосковщених хахлів. Задля цього нам треба діяти солідарно й пам’ятати, що передбачене Конституцією право на непослух владі дає нам її жорстока антинародна, антиукраїнська поведінка, її ненависть до нашої свободи і навіть до нашої мови, що зберегла нас як народ упродовж віків неволі.

З того дня, як Янукович підписав мовний закон, ми вже не на свободі, ми в таборі для полонених. Або вирвемось, або помремо! Разом – на волю», – йдеться в заяві.

Документ підписали координатор Народного комітету захисту України Дмитро Павличко, Віктор Баранов, В’ячеслав Брюховецький, Лариса Брюховецька, Володимир Василенко, Євген Гірник, Богдан Горинь, Іван Дзюба, Олесь Доній, Юрій Дорошенко, Роман Іваничук, Мирослав Левицький, Михайло Лівінський, Роман Лубківський, Левко Лук’яненко, Андрій Мохник, Юрій Мушкетик, Валентин Наливайченко, Наталія Осьмак, Микола Петренко, Дмитро Пилипчук, Мирослав Попович, Олександр Скіпальський, Михайло Слабошпицький, Олег Чорногуз, Валерій Шевчук, Василь Шкляр та Юрій Щербак.

Додамо, що 3 липня Верховна Рада прийняла закон «Про засади державної мовної політики».  Згодом голова Верховної Ради України Володимир Литвин підписав його і відправив президентові України Віктору Януковичу.

Додамо, що раніше В.Янукович заявляв, що прийме рішення щодо ухваленого закону лише після його ретельного фахового аналізу та експертних висновків. Янукович підписав Закон №5029-VI "Про засади державної мовної політики" 8 серпня 2012 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 48

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Миколайович Олександр 14 серпня 2012, 18:07

  Очевидно, що не слід голосувати за партії, які вели і ведуть нас у пекло. Але не менш очевидно і те, що не має сенсу голосувати за партії, які здатні лише здійснювати тупцювання на місці.

  Варто голосувати лише за списки тих партій і їх окремих кандидатів, які мають виборчу програму, виконання якої веде до покращання життя більшості громадян. Якщо ж таких партій не бачимо, то єдиним чесним і розумним є голосування проти всіх ногами (не прийти на виборчу дільницю) або руками (зробити бюлетень не дійсним). Ось за це, щоб на дільниці прийшло менше 30 % виборців або виявилося більше 70 % недійсних бюлетенів варто боротися сьогодні, бо тільки це здатне перевести нашу так звану "опозицію" із стану тупцювання на місці в стан ходи в напрямку створення виборчої програми, виконання якої веде до покращання життя більшості громадян.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Миколайович Олександр 14 серпня 2012, 18:05

  Янукович надав чинності шахрайству, тобто вчинив кримінальний злочин:

  ПР, ВАМ НІКОГО НЕ ВДАЛОСЯ "РОЗВЕСТИ",
  ВСІ ВАШІ ШАХРАЙСТВА ПОМІЧЕНІ.
  1-ше шахрайство.
  ПР: "Мы обещали своим избирателям решить языковую проблему", - якої не існує.
  2-ге шахрайство.
  Реально існують не більше пяти суттєвих питань в сфері вживання мов в Україні, які можна було легко вирішити внесенням змін до чинного Закону "Про мови в Українській РСР".
  3-тє шахрайство.
  Внесення змін до Закону "Про мови в Українській РСР" робить не можливим непомітну заміну принципу вирішення мовних питань з - громадянин має право на необмежене вживання будь-якої мови, а держслужбовці використовують у діловодстві виключно державну мову і забезпечують мовні права громадян - на принцип - громадянин має право на необмежене вживання будь-якої мови, а держслужбовці використовують у діловодств або державну мову, або регіональну.
  4-те шахрайство.
  Боротьба ПР за прийняття законопроекту КоКі про мовну політику не має нічого спільного з боротьбою "за утверждение права граждан Украины на родной язык" і з вирішальним кроком "в утверждении в Украине европейских стандартов гуманитарной политики", бо те право надано і крок зроблено ще у 1989 році Законом "Про мови в Українській РСР". Але та боротьба ПР, як видно з наступного шахрайства, напряму пов'язана з реалізацією намірів затягти Україну у склад Росії.
  5-те шахрайство.
  Достатньо прочитати Закон "Про мови в Українській РСР" і законопроект КоКі, щоб побачити, як, нічого не додавши до мовних прав громадян, законопроект дозволяє мати регіональні мови, точніше одну регіональну російську мову з правами державної.

  Шкода, що повідомлення про ці шахрайства ще не мало достатнього розголосу в українському суспільстві, аби "Русский мир" Колісніченок, Киівалових, ... не мав можливості дурити легковірних.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Миколайович Олександр 14 серпня 2012, 18:00

  Іншими словами не докладаючи жодних зусиль до переконливої перемоги на виборах антиПееРівських сил Народний Комітет захисту української мови впевнений, що такої перемоги бути не може і тому кличе всіх на майдан. Ну, що тут сказати? Очевидно, що Народний Комітет захисту української мови проводить "глибоку", "виважену" політику. Одним словом: ""Правильною" дорогою йдете товариші"!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук