Україну назвали країною з найнижчою вартістю життя для іноземців

Україну назвали країною з найнижчою вартістю життя для іноземців

Україну визнали найпривабливішою за вартістю для іноземців. Про це свідчать дані рейтингу Expat Insider 2016, укладеного InterNations – однією з найбільших міжнародних спільнот людей, які живуть і працюють за кордоном.

В опитуванні брали участь понад 14 тис. осіб з 191 країни.

«Україна займає перше місце за індексом «вартості життя», з вражаючими 45% опитаних, які говорять про те, що вартість проживання в країні є дуже доступною. В цілому, 85% задоволені їх витратами на проживання, проти 6% незадоволених. Крім того, три чверті респондентів визначають прожитковий мінімум як потенційну перевагу перед переїзду до України», – зазначили автори дослідження.

Крім того, згідно рейтингу, Україна зайняла друге, після Тайваню, місце за рівнем задоволеності особистим фінансовим становищем.

«Майже три чверті респондентів (74%) вважають, що їхній прибуток більший, ніж їм потрібно заробляти на життя в Україні, на відміну від 48% у всьому світі. Три з десяти навіть заявляють, що їх наявний прибуток є більш ніж достатнім – що в три рази перевищує середній світовий показник, який становить 10%», – йдеться в результатах рейтингу.

Зазначимо, трійку лідерів за цими показниками у 2015 році складали Еквадор, Люксембург та Мексика.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук