Україну за конкурентоспроможністю обігнав Казахстан

Марта Кривецька, 5 вересня 20127721
Україну за конкурентоспроможністю обігнав Казахстан
фото tsn.ua

Україна посiла 73-є мiсце в пiдсумковому рейтингу конкурентоспроможностi країн, оприлюдненому в середу Всесвiтнiм економiчним форумом (ВЕФ), пiднявшись за рiк на дев’ять позицiй.

Згiдно зi Звiтом iз глобальної конкурентоспроможностi 2012-2013 рокiв, Україна вiдстає вiд Казахстану та Росiї, якi в цьому звiтi посiли вiдповiдно 51-е та 67-е мiсця.

При цьому Казахстан за рiк перемiстився в цьому рейтингу на 21 позицiю вгору, тодi як Росiя – на одну позицiю вниз.

Четвертий рiк поспiль рейтинг очолює Швейцарiя. Сiнгапур залишається на другiй позицiї, а Фiнляндiя на третiй позицiї в рейтингу, обганяючи Швецiю. Цi країни та iншi країни Пiвнiчної i Захiдної Європи домiнують у першiй десятцi: Нiдерланди посiдають п’яте мiсце, Нiмеччина - шосте, Велика Британiя – восьме. У США сьоме мiсце, а Гонконг та Японiя завершують першу десятку найбiльш конкурентоспроможних економiк на думку ВЕФ.

Загалом у рейтингу 144 країни. Визначаючи конкурентоспроможнiсть як набiр iнститутiв, полiтичних заходiв i чинникiв, що визначають рiвень продуктивностi країни, ВЕФ розраховує рейтинг на основi комбiнацiї загальнодоступних i власних спецiалiзованих даних за 12 вимiрами - складовими конкурентоспроможностi, якi у сукупностi є всеосяжною оцiнкою конкурентоспроможностi економiки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук