«Укроборонпром» представив новий бойовий модуль «Тайпан»

СуспільствоАндрій Стець, 28 вересня 20168110
«Тайпан» встановлено на бронеавтомобіль компанії «AZCAN»

Держпідприємство «Спецтехноекспорт», що входить до складу концерну «Укроборонпром», представило свій новий бойовий модуль «Тайпан» на міжнародній виставці озброєнь «ADEX 2016» в Азербайджані. Про це повідомляють на сайті «Укроборонпром».

Бойовий модуль українського виробництва встановлено на бронеавтомобіль компанії «AZCAN» - спільний проект Азербайджану та Канади.

«Унікальність «Тайпану» - у встановленій системі безлюфтових планетарних редукторів і вентильних двигунів, що забезпечують точне наведення на ціль на надмалих і високих швидкостях обертання модуля. Він здійснює автоматичне наведення гармати на обрані цілі, містить озброєння в заданому положенні незалежно від зміни положення корпусу бойового автомобіля під час руху, здійснює автоматичний супровід цілі. Також на бойовий модуль встановлена система автоматичної видачі команд наведення з урахуванням метеоумов, типу снарядів, виду озброєння, кутової швидкості та дальності мети. Система прицілювання може налаштовуватися як відповідно до лінії ствола, так і до лінії горизонту», – йдеться у повідомленні.

Наразі «Тайпан» обладнано скорострільним двоствольним кулеметом калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якого сягає 1,8 км. Інші модифікації бойового модуля можуть бути обладнані кулеметом калібру 7,62 мм або 12,7 мм, а також 30-мм гранатометом з окремим вертикальним приводом.

Дистанційне керування модулем здійснюється на відстані до 500 м, час автономної роботи - три години. Мінімальна вага бойового модуля - 350 кг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук