«Укроборонпром» в 25 разів збільшить виробництво танків

Державний концерн «УКРОБОРОНПРОМ» планує збільшити виробництво українських танків майже в 25 разів – з 5 до 120 одиниць щорічно.

Про це заявив Генеральний директор концерну Роман Романов.

У планах на 2015 рік є розвиток виробництва основних бойових машин «Оплот» до 40 одиниць, а з 2016 року концерн вироблятиме 100-120 таких одиниць щорічно.

Крім того, підприємства «УКРОБОРОНПРОМУ» налагодять серійне виробництво бронеавтомобілів «Дозор», які  до цього взагалі не перебували на озброєнні Збройних сил України (ЗСУ). У цьому році концерн планує виробити до 50 одиниць таких машин, а надалі вийти на рівень не менше сотні на рік.

Фахівці «Укроборонпрому» також найближчим часом розпочнуть дослідно-конструкторські роботи вітчизняних безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та контрбатарейних систем боротьби, а наступного року буде готова перша 3-координатна радіолокаційна станція.

Прес-служба концерну повідомляє, що заради контролю за якістю продукції в «УКРОБОРОНПРОМІ» вже діє спеціальна робоча група. Вона додатково перевірятиме кожну одиницю продукції перед її передачею на фронт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук