«Укроборонпром» виграв суд в американської компанії, яку пов’язують з Коломойським

Тепер компанія Gray Fox має компенсувати українській стороні 8,3 млн доларів

Компанія «Артем», яка входить до складу «Укроборонпрому», виграла арбітражний процес в американської компанії Gray Fox, яку пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомили в прес-службі «Укроборонпрому».

Колегія суддів Арбітражного Інституту Стокгольмської Торгової Палати повністю задовольнила позовні вимоги ДАХК «Артем». Там зазначили, що Gray Fox не виконала контракт на виготовлення та поставку лінії для серійного виробництва корпусів великокаліберних снарядів за який завод заплатив 8,3 млн доларів авансу.

Американська компанія тепер також має відшкодувати всі додаткові витрати, пов’язані з процесом.

«Артем готовий продовжувати виконувати контракт з новим постачальником обладнання — збудувати лінію і почати серійний випуск снарядів. Також варто відзначити роботу контррозвідки в цьому конкретному кейсі: завдяки їхній інформації ми отримали неспростовні докази неналежного виконання договору компанією Gray Fox для міжнародного суду», – прокоментував рішення суду «Укроборонпром».

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, олігарх Ігор Коломойський є одним із бенефеціарів фірми «Рокіт-М», заснованої спільно з американською компанією Gray Fox, яка в 2018-19 роках зірвала постачання снарядів на державний оборонний завод «Артем» і не повернула 8,3 млн доларів передоплати.

Американська компанія мала виготовити великокаліберні снаряди, виробництво яких залишилося на окупованих територіях. Утім через рік Gray Fox так і не поставив «Артему» жодного снаряду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук