«Укроборонсервіс» представив новий автоматизований мінометний комплекс

«Укроборонсервіс» представив новий автоматизований мінометний комплекс
фото Defence Express
Нова мінометна система - це спільний проект «Укроборонсервісу» та компанії Everis Aeroespacial у Defensa S.L.U. (Іспанія)

Державне підприємство «Укроборонсервіс» представило новий вітчизняний зразок самохідного міномета. Презентація відбулася на XIV міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека 2017» у Києві, повідомляє Ukrainian Military Pages.

Як зазначається, вперше концепцію самохідного міномета на базі бронеавтомобіля «Барс-8» концерн продемонстрував рік тому, в рамках попередньої виставки. Нова розробка - це спільний проект ДП «Укроборонсервіс» та іспанської компанії Everis Aeroespacial у Defensa S.L.U.

Автоматизований мобільний мінометний комплекс Ukr-Mmс втілив в собі найбільш ефективні рішення у відповідь на потреби військових з урахуванням сучасних конфліктів. Це відсутність суцільних ліній фронту, підвищення ролі тактичних підрозділів на полі бою, необхідність боротьби з виявленими цілями протягом обмеженого часу. Також було враховано зарубіжний досвід застосування рухливих мінометних комплексів - як в локальних конфліктах, так і при побудові мобільної оборони і захисту державного кордону за допомогою маневрених вогневих груп на базі мінометів з їх інтеграцією в систему розвідки і виявлення.

Заступник генерального директора ДП «Укроборонсервіс» Денис Шарапов заявив, що самохідний міномет Ukr-Mmс створювався, як високоточний засіб вогневої підтримки мотопіхотних підрозділів рівня рота-батальйон. Основними його складовими елементами є система управління вогнем, апаратура управління, механізм приведення в бойове положення і наведення міномета і сам міномет. Увесь комплекс, включаючи боєкомплект, розміщується на бойовій машині, яка здатна самостійно виконувати бойові завдання.

Бойова машина оснащена автоматизованою цифровою системою управління вогнем. Для наведення використовуються механізми і приводи, керовані системою управління вогнем (СУВ). Час готовності до стрільби з похідного положення - 35 секунд. Час переведення з бойового положення в похідне - не більше 25 секунд. Максимальна дальність стрільби зі штатного міномета 2Б11 при використанні стандартних боєприпасів - до 7,2 км. Досвідчений персонал може забезпечити скорострільність до 12 пострілів в хвилину. Екіпаж бойової машини складається з трьох осіб, один з яких - водій.

Очікується, що комплекс знайде місце в бойовому порядку Сухопутних військ, Високомобільних десантних військ, Силах спеціальних операцій ЗС України.

Раніше повідомлялося, що на виставці «Зброя та Безпека-2017» у Києві «Укроборонпром» вперше представив новий високоточний артилерійський снаряд «Карасук» власної розробки. Він є зразком «розумної зброї», яка забезпечує максимальну вірогідність знищення цілі першим пострілом на дальності до 12 кілометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук