«Укрпошта» попередила про можливе припинення доставки рахунків за газ

У багатьох областях України почали відключати відділення «Укрпошти» від газу

ЕкономікаАндрій Стець, 4 грудня 201817532
«Укрпошта» готує відповідь на припинення газопостачання поштових відділень у низці регіонів

Національний оператор поштового зв'язку - компанія «Укрпошта» може припинити доставку рахунків та збір платежів за спожитий населенням газ у відповідь на припинення газопостачання поштових відділень у низці регіонів газорозподільними компаніями. Про це генеральний директор компанії Ігор Смілянський написав на своїй Facebook-сторінці.

За його словах, у багатьох областях України почали відключати відділення «Укрпошти» від газу.

«Ми зі свого боку зробили все, щоб вчасно подати всі документи і номінації. Я 11 разів переривав наради, щоб по 10 разів підписувати електронним цифровим підписом номінації, отримуючи відповіді що Система не прийняла з технічних причин. Після цього возили в паперовій формі», - написав глава Укрпошти.

Крім того, він закликав газорозподільні компанії припинити таку практику.

«Ми обов'язково розберемося хто в цьому винен... Але я публічно закликаю колег з облгазів припинити це свавілля. Ви перекриєте нам тепло - ми вам перекриємо доставку рахунків і збір платежів, тому що в холоді працювати ніхто не буде. Це моє останнє китайське», - додав Смілянський.

Як згодом заявили у «Регіональної Газової Компанії», причиною припинення газопостачання поштових відділень у низці регіонів стала відсутність номінацій для «Укрпошти» від оператора ГТС України АТ «Укртрансгаз». Після отримання номінацій (ввечері 4 грудня, - ред.) газопостачання для всіх об’єктів «Укрпошти» було відновлено

«Укрпошта» стала черговою жертвою, яку спіткала проблема із наданням «Укртрансгазом» номінацій на природний газ», – повідомив керівник центральної диспетчерської «Регіональної Газової Компанії» (РГК) Георгій Жатов.

«3 грудня оператори ГРМ так і не отримали від «Укртрансгаз» підтвердження про виділені обсяги газу для майже тисячі відділень «Укрпошти». За відсутності таких номінацій законодавство забороняє операторам ГРМ розподіляти газ на об’єкти «Укрпошти». Зокрема, п.1 глави 5 розділу VI Кодексу газорозподільних систем встановлено, що «споживання природного газу з газорозподільної системи здійснюється за умови: наявності у споживача (його постачальника) підтверджених обсягів природного газу на відповідний розрахунковий період», – повідомили в прес-службі компанії.

Ситуацію із підтвердженням «Укртрансгазом» відповідних обсягів газу для «Укрпошти» вдалося вирішити лише після публічного розголосу проблеми з боку директора поштової компанії Ігоря Смілянського, зазначила прес-служба.

Номінація – попереднє повідомлення, надане замовником послуг транспортування оператору газотранспортної системи, стосовно обсягів природного газу, які будуть подані замовником послуг транспортування протягом доби до газотранспортної системи в точках входу та відібрані з газотранспортної системи в точках виходу.

Нагадаємо, що раніше гендиректор держпідприємства «Укрпошта» Ігор Смілянський заявив, що компанія має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості з 1 січня 2019 року в разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Також в «Укрпошті» заявили, що зможуть скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля за п'ять років, якщо отримає дозвіл займатися наданням фінансових послуг.

21 листопада повідомлялося, що в проекті державного бюджету на 2019 рік закладено 500 млн грн на оплату праці листонош, які доставляють пенсії.

Зазначимо, що «Укрпошта» за результатами дев'яти місяців 2018 року збільшила чистий збиток на 23,7% - до 514,1 млн грн.

«Укрпошта» є монополістом поштового зв'язку України, входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук