«Укртелеком» припинив надавати послуги зв’язку через таксофони

«Укртелеком» припинив надавати послуги зв’язку через таксофони
фото ІТС
Сучасний зв'язок не залишив місця для роботи таксофонів

Компанія «Укртелеком» з 1 лютого 2020 року припинила надавати послуги зв'язку через таксофони і розпочала демонтаж обладнання.

Як заявили у компанії, сучасний зв'язок не залишив місця для роботи таксофонів.

«Розвиток різних каналів комунікацій призвів до зменшення попиту на колись затребувані послуги таксофонів. Якщо, наприклад, у 2017 році щомісяця було близько 900 тис. хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже у 2019 році – менше 380 тис. хвилин», – наголошували в «Укртелекомі» у жовтні 2019 року.

«Обладнання, яке використовується на таксофонній мережі, фізично і морально застаріло, і взагалі не виробляється в Україні, і це викликає складності з експлуатацією. Всі ці роки послуга таксофонів є збитковою. На сьогодні мережа налічує близько 4800 таксофонів, практично всі вони розміщені в містах. У середньому щодня з одого таксофона здійснюється тільки близько 2,5 хвилин розмов», – розповіли в прес-службі.

Як інформував ZAXID.NET, «Укртелеком» у жовтні 2019 року анонсував відключення таксофонів 1 лютого 2020 року. Крім того, «Укртелеком» з 1 січня 2020 року припинив нові підключення до домашньої радіоточки через непопулярність послуги і відсутність попиту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук