«Укртелеком» відключить усі вуличні таксофони з лютого 2020 року

Українці майже не користуються такими видом зв'язку

Компанія «Укртелеком» вирішила з 1 лютого 2020 року припинити надання послуг фіксованого телефонного зв'язку за допомогою таксофонів. За словами прес-служби компанії, такий вид зв’язку є застарілим та не користується попитом.

Нині в Україні залишилося 4,8 тис. таксофонів, майже всі вони розташовані в містах. Згідно з даними компанії, по одному таксофону люди розмовляють десь 2,5 хв на добу.

«Якщо, наприклад, 2017 року щомісяця було близько 900 тис. хвилин розмов за допомогою таксофонів, то вже 2019-го – менш ніж 380 тис. хвилин. З огляду на доступність сучасних послуг: мобільний зв'язок, комунікатори, месенджери і таке інше, послуги таксофонів втратили значимість», – визнали в компанії.

Устаткування таксофонної мережі є застарілим та потребує ремонту, проте в Україні його не виробляють, що ускладнює його експлуатацію. «Упродовж років послуга таксофонів збиткова. З огляду на все це, «Укртелеком» ухвалив рішення про припинення з 01.02.2020 року надання послуг фіксованого телефонного зв'язку, що надається з таксофонів», – заявили компанія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук