«Укрзалізниця» до кінця року запровадить нову технологію прибирання у всіх поїздах

Прибиральники тепер використовуватимуть парогенератор і миючий порохотяг

Нова технологія прибирання потягів запроваджуватиметься поступово

«Укрзалізниця» планує оновити гарячу лінію «Чистота в потягах», щоб оперативно отримувати інформацію від пасажирів про прибирання вагонів. Про це у п'ятницю, 11 травня, розповів журналістам в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов після інспектування нової технології прибирання поїздів на головному залізничному вокзалі у Києві.

«Ми плануємо оновити нашу гарячу лінію «Чистота в поїздах», зробити оперативний call-центр для того, щоб поліпшити зворотній зв'язок з пасажирами», - сказав Кравцов і додав, що новий підхід до прибирання поїздів здійснюється за спеціально розробленою технологією із застосуванням професійних технічних та миючих засобів.

«Ми вивчили позитивний досвід наших колег з Білорусі, Казахстану та європейських колег та запроваджуємо у нас найкращі технології. Ми виконуємо доручення Уряду України та змінюємо якість подорожей у поїздах. Особливо актуально це зараз, напередодні літніх перевезень», - наголосив він.

Фото: «Укрінформ»

Зазначимо, що останні кілька років під час прибирання та мийки пасажирських вагонів використовувалися різні миючі засоби для різних видів поверхонь та ступенів забруднення. Тепер «Укрзалізниця» буде використовувати єдиний універсальний миючий і дезінфікуючий засіб британського виробництва. За своїми якісними характеристиками він значно переважає наявні миючі та дезінфікуючі засоби.

«Цей засіб використовується на всіх континентах світу для прибирання аеропортів, літаків, залізничних вокзалів і вагонів метрополітену. В Україні засіб отримав усі дозвільні документи для використання в авіа- та залізничному транспорті, погоджений у Міністерстві охорони здоров’я України, Міністерстві екології України. Наразі він є найбільш ефективним за миючими та дезінфікуючими властивостями і є найбезпечнішим для здоров’я пасажирів, що також підтверджено міжнародними сертифікатами ISO. Миючий засіб також допоможе боротися з неприємними запахами», - прокоментував Євген Кравцов.

Також в «Укрзалізниці» заявили, що в найбільших регіональних вагонних депо та дільницях Дніпра, Києва, Львова, Одеси, Харкова був реалізований пілотний проект з випробування цього миючого засобу. Для якісного прибирання поїздів кожна бригада мийників-прибиральників буде використовувати парогенератор і миючий порохотяг. Для цього філія «Пасажирська компанія» планує придбати 120 побутових пароочисників, 120 миючих порохотягів Karcher та 9600 літрів універсального миючого засобу. Інформація про відповідні закупівлі вже розміщена в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Очільник «Укрзалізниці» також поінформував журналістів, що нова технологія прибирання запроваджується поступово. Спочатку мийні бригади будуть задіяні в поїздах, які знаходяться в пункті формування поїздів понад 7 годин. Наразі в пасажирських депо та дільницях Жмеринки, Сміли, Ужгорода, Сум, Харкова, Полтави, Кривого Рогу, Маріуполя, Чернівців, Львова та Ковеля прибирання пасажирських поїздів уже здійснюють мийники-прибиральники рухомого складу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук