«Укрзалізниця» отримає 150 млн євро кредиту на розвиток інфраструктури

ЄІБ надасть «Укрзалізниці» кредит на модернізацію лінії Долинська - Миколаїв - Колосівка

ЕкономікаАндрій Стець, 3 жовтня 20183001
Реалізація даного проекту повинна допомогти вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів

Верховна Рада ратифікувала фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) про надання Україні кредиту на €150 млн, що передбачає фінансування модернізації і розширення залізничної лінії Долинська - Миколаїв - Колосівка.

Відповідний законопроект у четвер, 3 жовтня, підтримали 234 народних депутата, інформує «Інтерфакс-Україна».

Як повідомляється, ще 19 грудня 2016 року зі ЄІБ було укладено фінансову угоду Проект модернізації української залізниці.

Документ передбачає надання кредиту в розмірі 150 млн євро на будівництво другої колії, електрифікацію та модернізацію систем сигналізації та зв'язку на напрямку Долинська - Миколаїв - Колосівка.

Це дозволить збільшити рівень пропускної здатності напряму, забезпечити енергозбереження при здійсненні перевезень залізничним транспортом і зменшити експлуатаційні витрати.

Крім того, реалізація даного проекту повинна допомогти вирішити проблеми з пропуском вантажів у напрямку миколаївських портів, підвищити середню швидкість руху вантажних поїздів на ділянці на 20-25%.

Зазначимо, що Кабінет міністрів України розпорядженням № 7-р від 31 січня 2018 року затвердив проект Реконструкція ділянки залізничного транспорту Долинська - Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам'янка - Долинська - Миколаїв

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук