Провідниця потяга Ковель-Москва на ходу виштовхала пасажира з електронним квитком

В «Укрзалізниці» вже пообіцяли звільнити начальника потяга і провідницю, причетних до скандалу

Провідниця потяга Ковель-Москва на ходу виштовхала пасажира з електронним квитком
фото YouTube
З потяга Ковель-Москва на ходу виштовхали пасажира з квитком, придбаним через інтернет

Провідниця і начальник поїзда Ковель-Москва не пустили до потяга пасажирів з електронними квитками. Інцидент стався ще 30 вересня на залізничній станції Кривин у Хмельницькій області. Касирка не змогла роздрукувати кільком пасажирам квитки, замовлені через інтернет.

У результаті провідниця і начальник поїзда відмовились пускати їх до вагонів. Коли один з пасажирів намагався силоміць потрапити до вагона, вказані працівники виштовхали його з поїзда, що почав рухатися, повідомив «Укрінформ».

2 жовтня в «Укрзалізниці» заявили, що провідниця і начальник потяга Ковель-Москва, які на ходу виштовхали з потяга пасажира з електронним квитком, будуть звільнені.

«На даний час поїзд прибуває в депо, сьогодні одразу ж буде проведена відповідна перевірка даного факту. Діям усіх причетних до інциденту особам буде дана відповідна оцінка і будуть зроблені найрадикальніші висновки. Я вам скажу однозначно, що ці люди в нас працювати більше не будуть», - пообіцяв директор департаменту пасажирських перевезень в далекому сполученні ПАТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук