«Укрзалізниця» планує придбати нових вантажних вагонів на $260 млн

У компанії повідомли про плани інвестувати в оновлення рухомого складу

ПАТ «Укрзалізниця» уклало угоду із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо попередніх умов фінансування на придбання нових вантажних вагонів. Загальна оціночна вартість проекту становить 260 млн дол США. Про це на своїй сторінці у Fаcebook написав голова правління компанії Войцех Бальчун.

Він зазначив, що з цієї суми 150 млн дол – це кредитування від ЄБРР, а 110 млн дол – за рахунок інших джерел фінансування «Укрзалізниці».

«Угодою передбачається можливість фінансування в національній валюті. Цей проект засвідчує зростання інвестиційної привабливості та фінансової стабільності УЗ. Це підтверджується авторитетними кредиторами», – наголосив Бальчун.

Також він повідомив, що в портфелі компанії наразі є сім проектів фінансування з міжнародними фінансовими організаціями та іноземними банками на суму 1,05 млрд дол.

«За рахунок внутрішніх ресурсів та залучених коштів ми й надалі будемо інвестувати в оновлення рухомого складу нашої компанії відповідно до Стратегії розвитку на 2017-2021 роки», – написав Бальчун.

Голова правління нагадав, що загальний обсяг інвестицій для компанії в ці роки становитиме 130-150 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук