«Укрзалізниця» створила новий контролюючий орган

ЕкономікаАндрій Стець, 14 квітня 201712470
В «Укрзалізниці» створили Центр діагностики залізничної інфраструктури

Правління публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» 12 квітня прийняло рішення про створення нової філії - Центр діагностики залізничної інфраструктури.

Як зазначається, філія буде розташована у Києві і створена з метою підвищення операційної ефективності структурних підрозділів Укрзалізниці, обслуговуючих залізничну інфраструктуру; централізації управління засобами діагностики інфраструктури; комплексної діагностики інфраструктури та віддаленого моніторингу, про це інформують «Українські новини».

Основними функціями філії будуть: обстеження та визначення технічного стану залізничних колій; перевірка параметрів автоматичної локомотивної сигналізації, мереж поїзного радіозв'язку і засобів контролю технічного стану рухомого складу під час руху поїздів; діагностика та випробування контактної мережі та високовольтного обладнання, інших об'єктів інфраструктури.

Також у функції підрозділу будуть входити експлуатація і ремонт засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання; забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту загального користування.

Зазначимо, що 29 березня «Укрзалізниця» вирішила створити філію Енергоремтранс, що відповідає за зміст, ремонт і будівництво елементів електропостачання галузі.

У лютому «Укрзалізниця» створила філію, що відповідає за пасажирські перевезення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук