«Укрзалізниця» відновлює соцвиплати працівникам

Для окремих категорій працівників буде скасовано чотириденний робочий тиждень

З 1 серпня «Укрзалізниця» відновлює всі передбачені соціальні виплати, які до цього були відтерміновані в часі у зв’язку з кризою спричиненою коронавірусом. Про це повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Як розповіли у відомстві, також буде скасовано чотириденний робочий тиждень для працівників, яким залишилось до виходу на пенсію три та менше років, батьків-одинаків, які виховують неповнолітніх дітей.

«Завдяки впровадженню антикризового плану, поступовому збільшенню обсягів перевезень вантажів, відновленню пасажирських перевезень ми отримали змогу скасувати ряд обмежень по соціальних виплатах для працівників компанії», – наголосив в.о. голови правління компанії Іван Юри

Так, наприклад, працівники, які писатимуть заяву на відпустку, у серпні будуть отримувати допомогу на оздоровлення без відтермінування в часі. Інші соціальні виплати теж здійснюватимуться без відстрочки.

Відтерміновані соціальні виплати працівникам здійснюватимуться в декілька етапів та мають бути повністю виплачені до кінця цього року.

Нагадаємо, що 18 березня 2020 року у зв’язку із запровадженням карантинних заходів було відтерміновано окремі соціальні виплати працівникам.

30 червня стало відомо, що «Укрзалізниця» частково переводить працівників на чотириденний робочий тиждень. Скорочення робочого тижня для окремих працівників у відомстві тоді назвали вимушеним кроком в умовах пандемії коронавірусу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук