УКУ вперше переклав українською курс на Coursera

Володимир Балита, 13 жовтня 201316270
УКУ вперше переклав українською курс на Coursera
фото washington.edu
Coursera

Міжнародна освітня online-платформа Coursera вперше запустила навчальний курс з українськими субтитрами. Роботу над перекладом одного з найпопулярніших курсів платформи «Модельне мислення» (Model Thinking) вела команда «Мовного експресу» Українського католицького університету.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі УКУ.

Як зазначається у повідомленні робота над перекладом субтитрів тривала два місяці.

«Для нас це велика честь бути учасниками такого інноваційного і цікавого проекту. Ми намагалися в стислі терміни виконати роботу максимально якісно, і сподіваємося, що наша праця допоможе україномовним студентам отримати доступ до цього курсу», – зазначив керівник проекту Тарас Тимо.

Першим для перекладу українською мовою обрали один з трьох найпопулярніших на Coursera курсів, який, за статистичними даними, при кожному новому запуску збирає більше 100 000 слухачів.

Курс викладає професор Скотт І. Пейдж (Scott E. Page) з Мічиганського університету (University of Michigan). Цикл лекцій «Модельне мислення» розповідає про те, як застосовувати в різних сферах життя і бізнесу математичні моделі, що допомагають приймати більш результативні рішення та вибирати найбільш ефективні стратегії.

«Переклад субтитрів – це важливий крок у напрямку донесення світового досвіду українському користувачеві: щоб розуміти, як і що викладають, останні тренди онлайн-навчання. Проте, якщо хочете пройти повний навчальний курс, слід знати англійську»,– наголошує Тарас Тимо.

Усі охочі можуть безкоштовно стати слухачами курсу, що триватиме 10 тижнів, а також отримати більш детальну інформацію тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук