Уляна Супрун підтримала ініціативу оприлюднення залишків ліків в лікарнях Львівщини

СуспільствоМ.В., 20 листопада 20165780

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун підтримала ініціативу оприлюднення залишків безкоштовних ліків в лікарнях Львівщини. Про це вона розповіла під час свого візиту до Львова у неділю, 20 листопада.

«З ініціативи фракції «Самопоміч» виданий наказ департаменту охорони здоров’я ЛОДА, за яким з 18 листопада головні лікарі усіх медичних закладів області повинні оприлюднювати на офіційному сайті та інформаційних стендах залишки ліків, які закуповуються з бюджетних коштів, – розповіла Уляні Супрун заступниця голови обласної ради Парасковія Дворянин. – Це перший крок до того, щоб мати прозорий і відкритий облік безкоштовних медикаментів».

В.о. міністра охорони здоров’я підтримала таку ініціативу, і сказала, що наступним кроком має стати запровадження електронної картки пацієнта та електронної історії хвороби. І цю практику слід поширити на всю Україну. До слова, вже є реальний приклад такого електронного обліку в міській дитячій клінічній лікарні міста Львова.

Схожу практику обліку Уляна Супрун запропонувала застосувати до вакцин, щоб виключити будь-які корупційні складові в процесі вакцинації.

«Також я говорила пані в.о. мініста про кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посади головних лікарів. Ще радянські стандарти не дозволяють призначити на керівні посади якісних менеджерів, які мають сучасну візію розвитку медичної галузі. Пані міністр запевнила свою готовність вислухати наші пропозиції і запровадити нові стандарти для призначення керівників медичних закладі», – резюмувала Парасковія Дворянин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук