Урок фізкультури у школі має бути щодня, - Табачник

9 вересня 201116070

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник вважає, що в усіх класах українських шкіл щодня має проводитися урок фізичної культури.

"Завдання Міністерства освіти і науки, молоді та спорту зробити так, щоб, відповідно до нашого нового освітнього стандарту, щодня від першого до одинадцятого класу в нас обов'язково був щоденний урок фізичної культури. Нам не потрібно оцінок, нам потрібні 45 хвилин для кожної дитини щодня рухової активності", - сказав він 8 вересня у Києві, виступаючи на урочистостях з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту й підбиття підсумків 20-річчя розвитку спорту в незалежній Україні.

На думку Д.Табачника, найкращим подарунком уряду українським спортсменам і фізкультурникам, спортивному руху стало затвердження минулого тижня концепції державної програми розвитку фізичної культури та спорту, розрахованої на п'ять років, вартість якої "кілька десятків мільярдів". "Реалізація її - це сотні й десятки нових майданчиків, спортивних споруд, оновлених і побудованих. Я думаю, що до 20-річчя українського спорту Кабінет Міністрів намагається зробити все, що від нього залежить", - зазначив міністр.

День фізичної культури та спорту в Україні відзначається щорічно другої суботи вересня, згідно з указом президента від 29 червня 1994 року. Цього року його святкування припадає на 10 вересня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук