Уряд анонсував створення офісів з питань євроінтеграції у всіх областях

Першочергово такі офіси створюватимуть на півдні та сході України

Уряд України має намір забезпечити створення в усіх областях України офісів євроінтеграції. Такі плани закладено в програмі діяльності уряду, текст якої опубліковано на сайті Верховної Ради.

«Уряд забезпечить створення в усіх областях України офісів євроінтеграції, з першочерговим фокусом на південні та східні області, з метою наближення можливостей євроінтеграції до громадян і бізнесу в регіонах», – йдеться в урядовій програмі.

У Кабміні мають намір досягти цього насамперед шляхом сприяння розвитку культурних та освітніх проектів, контактів, а також економіки й інфраструктури із залученням інвестицій та фінансової допомоги Євросоюзу.

В уряді переконані, що фокус на «регіоналізацію євроінтеграції» дасть змогу направити додаткові ресурси в регіони, щоб їхні жителі безпосередньо відчували користь для них курсу України на інтеграцію в ЄС.

Крім того, в програмі наголошують на тому, що до законодавства України буде впроваджено не менше ніж 80% актів ЄС, передбачених Угодою про асоціацію.

«Одним із результатів ухвалення цих заходів стане послідовне зростання підтримки громадянами України європейської інтеграції нашої держави», – йдеться в програмі.

При цьому уряд декларує намір у діалозі з ЄС забезпечити «зростання прямих інвестицій в Україну від компаній із країн Євросоюзу та збільшення фінансової допомоги ЄС для України».

Нагадаємо, у своїй програмі уряд також запропонував закрити понад тисячу збиткових державних компаній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук