Уряд доручив з 2017 року розпочати проведення щорічної оцінки фізпідготовки українців

СуспільствоОксана Руда, 18 грудня 201516471

Кабінет міністрів України доручив профільним міністерствам та місцевим адміністраціям забезпечити з 2017 року проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України.

Відповідна постанова уряду № 1045 від 9 грудня 2015 оприлюднено на офіційному сайті Кабміну в п'ятницю, 18 грудня.

Згідно з документом, Кабмін доручив Міністерству молоді та спорту, Міністерству освіти і науки, Міністерству внутрішніх справ, Міністерству оборони, Раді міністрів АР Крим, обласним адміністраціям та Київській та Севастопольській міським держадміністраціям розробити протягом 2016 тести і нормативи для проведення щорічної оцінки фізичної підготовки населення Україна і забезпечити починаючи з 2017 року проведення такої підготовки.

Також уряд отримав профільним міністерствам та місцевим адміністраціям подавати щороку до 1 грудня Міністерству молоді та спорту інформацію про проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України для її узагальнення та подання до 30 грудня Кабінетові міністрів України.

Координацією заходів центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо проведення такої щорічної перевірки буде Мінмолоді.

Крім того, уряд затвердив порядок проведення щорічної оцінки фізичної підготовленості населення України, згідно з яким «метою щорічного оцінювання є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України, створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, поліпшення його здоров'я, забезпечення здатності до високопродуктивної праці, захисту суверенітету і територіальної цілісності України, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук