Уряд дозволив чорнобильцям замість путівки отримувати грошову компенсацію

ЕкономікаАндрій Стець, 8 листопада 201716612

Кабінет міністрів України дав право постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи особам отримувати грошову компенсацію в розмірі 35% прожиткового мінімуму замість путівок на оздоровлення. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики у середу, 8 листопада.

«Така компенсація виплачуватиметься з розрахунку 35% чинного на 1 січня відповідного року одного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (з округленням до однієї гривні)», - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що станом на сьогодні прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становить 1312 грн, тобто розмір компенсації складе 459 грн.

6 червня 2017 року Верховна Рада ухвалила урядовий закон, яким внесла зміни до статті 48 Закону «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Згідно із ними відновлюється право на отримання щорічної допомоги на оздоровлення для дітей, які втратили в результаті Чорнобильської катастрофи одного з батьків, й евакуйованих із зони відчуження в 1986 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук