Уряд Франції схвалив зростання податків для найбагатших

СвітМарта Кривецька, 28 вересня 20126700
Уряд Франції схвалив зростання податків для найбагатших
фото radiosvoboda.org
Прем’єр-міністр Франції Жан-Марк Еро

Уряд Франції схвалив проект бюджету, який передбачає різке зростання податків. Прем’єр-міністр Жан-Марк Еро заявив, що зростання податків стосуватиметься лише 10% платників податків – найбільш заможніх.

Мета нового бюджету Франції з його різким зростанням податків – досягнути зниження нинішнього дефіциту (понад 4 відсотки ВВП) до 3 відсотків. Дві третини необхідних для цього коштів має надійти до державної скарбниці за рахунок зростання податків, ще третина – за рахунок скорочення державних витрат.

«Це бюджет, виконання якого потребує зусиль. Але це справедливі зусилля. Зростання податку на прибутки не торкнеться середніх і малозабезпечених прошарків. Дев’ять із десяти родин, 90 відсотків французьких платників податків, не будуть платити вищих податків. Це гарантія, яку ми готові дати французам», – сказав прем’єр-міністр.

Плани кабінету міністрів Франції вже розкритикували чимало економістів, які зазначають, що країні загрожує втеча багатих споживачів та інвесторів.

Нагадаємо, уряд України неодноразово повідомляв про намір впровадити в Україні податок на багатство, тобто встановити вищі податки для людей з відповідними статками. Це мало б забезпечити надходження до бюджету додаткового 1 млрд грн. Однак відповідного проекту закону Рада наразі не прийняла. Сергій Тігіпко днями повідомляв, що цей процес гальмується через політичну конкуренцію у Раді – кожна політична сила хоче, аби прийняли її проект закону про впровадження податку на розкіш, щоб вигідно виглядати в очах виборців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук