Уряд ліквідує Державну фіскальну службу до кінця 2020 року

Ліквідація ДФС є фактично умовою для другого траншу макрофінансової допомоги для України

Кабінет міністрів України ліквідує Державну фіскальну службу до кінця 2020 року. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час візиту в Брюссель, повідомляє «РБК-Україна».

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, скасування ДФС є фактично умовою для другого траншу макрофінансової допомоги для України.

«Це один з маячків для другого траншу. Це фактично умова для другого траншу. До кінця року ми повинні затвердити концепцію реформування державної податкової служби», – заявив прем'єр.

Він пояснив, що є однією з умов отримання другого траншу в рамках п'ятої програми надання Україні макрофінансової допомоги.

«Наша ідеологія, це має бути інтелектуальний орган (замість Державної фіскальної служби - ред.). Не силовим, а інтелектуальним. Тобто, орган, який буде мати доступ до баз даних, ресурсів, який буде інтелектуально шукати фінансові порушення, викривати їх і передавати їх у відповідний орган», – зазначив Шмигаль.

10 червня Рада директорів МВФ погодила нову кредитну програму для України розміром 5 млрд доларів та терміном на 1,5 роки. Кошти планують перерахувати чотирма траншами. Усі ці транші спрямують до бюджету.

11 червня Міжнародний валютний фонд оприлюднив меморандум про умови співпраці з Україною за новою програмою stand-by. Після виділення першого траншу у 2,1 млрд доларів заплановані чотири перегляди програми — за підсумками червня, вересня та грудня 2020 року, а також за підсумками червня 2021-го.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук