Уряд може дозволити будівництво висотних будівель у сейсмічно активних регіонах

Мова йде про окремі регіони і райони в Закарпатській, Одеській області та Криму

ЕкономікаЮрій Братюк, 28 лютого5532

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ розробляє нові будівельні норми, якиі можуть зняти обмеження на будівництво висотних будинків у регіонах з підвищеною сейсмічною активністю.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе. Зазначається, що мова йде про окремі регіони і райони Закарпатської, Одеської областей та Криму, де сейсмічна активність може сягати до 7 балів за шкалою Ріхтера. Наразі там заборонено будувати будинки вище 73,5 метра.

«Що ми ще хочемо зробити — це встановити нові вимоги до мінімальної товщини перекриття будівель — 200 міліметрів. Ці зміни пропонуються у новому ДБН (державні будівельні норми) щодо висотних будівель, який зараз оновлюється. Завдяки цьому такі висотні будинки можна буде безпечно зводити на територіях з більшою сейсмічністю, ніж 6 балів. Тобто, по всій Україні», — повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

У Мінрегіоні уже затвердили нове сейсмічне районування території України, конкретизувавши його. Нові ж норми щодо будівництва будинків у сейсмічно-активних регіонах наразі розробляються та ще не затверджені.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук