Уряд обіцяє підвищення зарплат для вчителів і лікарів на 19%

ЕкономікаЮлія Поліковська, 16 вересня 201512832
Уряд обіцяє підвищення зарплат для вчителів і лікарів на 19%
Арсеній Яценюк

Сьогодні Кабінет Міністрів затвердить нову тарифну сітку соцвиплат і зарплат бюджетників. Про це заявив на засіданні уряду в середу, 16 вересня, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Завтра буде проголосована як реструктуризація, так і внесення змін до закону про державний бюджет, і сьогодні Кабінет міністрів України приймає постанову про затвердження нової тарифної сітки, – це 25 розрядів. За першим розрядом висококваліфіковані працівники – це і вчителі, і лікарі, і культура – отримають не плюс 13% до діючого рівня зарплати, а майже плюс 19%. Що стосується пенсіонерів, мінімальний рівень підняття – плюс 13%», – сказав Яценюк.

За його словами, у тарифній сітці будуть затверджені суми виплат по кожному розряду.

Прем’єр-міністр висловив сподівання, що відповідний урядовий законопроект завтра буде проголосований у Верховній Раді.

Яценюк уточнив, що після затвердженя тарифної сітки, підвищення пенсій може бути остаточно прораховано лише до кінця вересня, і в такому випадку пенсіонери отримають вересневу добавку у складі пенсій за жовтень.

Нагадаємо, завдяки списанню 20% державного боргу Україні приватними кредиторами, уряд вирішив підняти мінімальну зарплату та мінімальну пенсію не у грудні, а у вересні. З огляду на це, має відбутися ріст зарплат бюджетників, пенсій, стипендій та соціальних виплат.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук