Уряд підготував проект державного бюджету на 2015 рік

ЕкономікаІрина Данилів, 21 листопада 20146910

Проект державного бюджету на 2015 рік вже готовий, а уряд буде сформований не пізніше ніж через 10 днів, про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Проект Закону про бюджет і весь пакет бюджетного законодавства, а саме про децентралізацію для надання додаткових повноважень органам місцевого самоврядування по збору податків, а також про скорочення кількості податків, податкової бази. Це наша повістка дня», – сказав Яценюк.

В свою чергу заступник міністра фінансів України Денис Фудашкін розповів, що мінфін прогнозує  дохідну частину бюджету на 2015 рік у розмірі 530 млрд грн.

«Ми пропонуємо дотримуватися стриманого сценарію розвитку макроекономічної ситуації на наступний рік орієнтуватися на номінальний ВВП у розмірі 1,7 трлн грн. Наші оцінки з МВФ приблизно збігаються: орієнтовна цифра планованих доходів на наступний рік складе близько 530 млрд грн.», - цитує Фудашкіна портал «РБК-Україна».

Крім того в мінфіні на наступний рік прогнозують  інфляцію на рівні 13,4%, а падіння ВВП на 4,5%.

«За песимістичним сценарієм, який ми пропонуємо брати за основу, падіння реального ВВП в наступному році оцінюється на рівні 4,5%, інфляції - на рівні 13,4%. За оптимістичним сценарієм, падіння ВВП - 2,4%, інфляція - 11,5%», - пояснив Фудашкін.

Нагадаємо, нещодавно прогноз щодо інфляції в поточеному році нещодавно озвучила і голова Нацбанку Валерія Гонтарєва. За її словами до кінця року інфляція складе 25%.  

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук