Уряд підготував зміни у санкційний список російських ЗМІ

Кабінет міністрів підтримав пропозиції Міністерства інформполітики щодо змін до санкційного списку ЗМІ та передав їх на розгляд Ради національної безпеки і оборони, мовиться у його розпорядженні.

Йдеться про рішення РНБО від вересня 2015 року. Зокрема, до санкційного списку пропонується додатково включити окремих керівників російських ЗМІ, що регулярно поширюють антиукраїнську пропаганду та подають неправдиву інформацію про події в Україні.

Згідно з текстом документу, «у зв’язку з необхідністю дотримання конституційного права на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань та забезпечення права на професійну діяльність журналіста, заборони цензури та висловлення оціночних суджень» пропонується скасувати санкції щодо журналістів та інших суб’єктів інформаційних відносин, передбачених вказаним рішенням РНБО.

У той же час «у зв’язку із систематичним впливом на редакційну політику суб’єктів інформаційної діяльності Російської Федерації, що регулярно поширюють антиукраїнську пропаганду та неправдиву інформацію про події в Україні», пропонується внести на розгляд РНБО новий пакет санкцій щодо працівників російських ЗМІ.

Після набрання чинності рішенням РНБО щодо запровадження нових санкцій Міністерству закордонних справ буде доручено поінформувати компетентні органи ЄС, США та інших держав для розгляду ними питання про запровадження аналогічних санкцій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук